YKS DİL Hazırlık Kursu

YKS DİL Hazırlık Kursu

YKS DİL Hazırlık Kursu

YKS(Yükseköğretim Kurumları Sınavı), ÖSYM tarafında uygulanan bir sınavdır. Yabancı dil alanında üniversiteye girmek isteyen kişiler TYT oturumu(Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri) ile birlikte YDT (Yabancı Diller Testi) sınavına da katılırlar.

EĞİTİM HAKKINDA

Academia British, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’na dil alanında girmek isteyen kişilerin TYT ve YDT oturumlarına yönelik en yüksek puanı alabilmeleri için başta İngilizce olmak üzere İngilizce diline yönelik sınava hazırlık eğitimi alanında uzman, sınav formatına hakim öğretmenlerden ders almaları sağlanır. Sunulan Online Katılım ile de eğitimlere pandemi nedeni ile grup eğitimlerini tercih etmeyen kişilerin online olarak evlerinden katılabilmeleri sağlanır. Bu bakımdan öğrencilerin eğitimlerinde herhangi bir aksama yaşanmaz.

EĞİTİM PROGRAMI

Academia British’de, YKS Dil ve YDT Sınavı ‘ na girecek öğrenciler ilk olarak seviye tespit sınavına alınarak , kendilerine en uygun kurs grubuna yerleştirilirler. Eğitimlerde uzman eğitmenler ve yayınlarla derslere katılımları takiplenir. Sürekli olarak deneme sınavları ile hangi aşamada oldukları ,ekstra desteğe ihtiyaç olup olmadıkları gözlemlenir. En son sınavlarda çıkan soru örnekleri ile hedefe en yakın hazırlığın yapılması sağlanır. Yine Türkiye’nin en iyi eğitmenlerine canlı derslerle bağlanarak online( TYT ve YDT)  derslere katılırlar. Deneme sınavları sonucuna göre ekstra ihtiyacı bulunan öğrenciler birebir özel derslere alınırlar